POMAGAMY DZIECIOM Z AMAZONII


Od 28.12.19 r. do 12.01.20 r. kolędnicy misyjni wyruszyli w drogę, by zwiastować radosną nowinę o narodzinach Zbawiciela. Spotkań było wiele. 30.12.19 r. kolędnicy spotkali się z Księdzem Biskupem Jerzym Mazurem i pracownikami Kurii Biskupiej Diecezji Ełckiej. 12.01.20 r. kolędnicy odwiedzili dzieci i młodzież z Domu Pomocy Społecznej w Ełku, który prowadzą Siostry Benedyktynki Misjonarki. Wiele radości towarzyszyło nauczycielom, dzieciom i kolędnikom podczas kolędowania w naszej SP4. Wyjątkowe były także spotkania z mieszkańcami Ełku podczas wędrówek, czy odwiedzin w ich mieszkaniach. Dniem radości była niedziela 31.12.19 r.,wtedy właśnie kolędnicy zawitali do Kościoła p.w. Najświętszego Serca Jezusowego. W tym roku kolędnicy wspierali swoim trudem i modlitwą dzieci z Amazonii. Ofiary zebrane podczas kolędowania już zostały przeznaczone na misyjny cel. Dziękujemy wszystkim spotkanym za otwarte i pełne radości serca.

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie