• sp4012

POZNAWANIE PRZEZ DOŚWIADCZANIE

Uczniowie klasy 1d w czasie Zielonego Tygodnia dowiedzieli się czego rośliny potrzebują by rosnąć. Następnie sprawdzili to w praktyce. Zadanie dzieci polegało na posianiu rzeżuchy na dwóch talerzykach. O jedną dzieci dbały, postawiły w nasłonecznionym miejscu i regularnie podlewały. Drugą schowały w ciemne miejsce i nie podlewały. Dodatkowo uzupełniały kartę obserwacji. Wnioski były oczywiste - każda roślina potrzebuje słońca i wody, żeby pięknie rosnąć.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

(nie)ZAKAZANE PIOSENKI

W nietypowych, pandemicznych, okolicznościach odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursy Recytatorskiego „(nie)zakazane piosenki. Konkurs, jak co roku, cieszył się dużą popularnością wśród uczniów n

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook