• sp4012

PRZEDSZKOLAKI DLA NIEPODLEGŁEJ


Tegoroczne Święto Niepodległości ełckie przedszkolaki uczciły w amfiteatrze Ełckiego Centrum Kultury. Wśród nich byli również najmłodsi przedstawiciele naszej szkoły: dzieci z grupy 0a (z wychowawczynią Teresą Fiedorczyk) i grupy 0b (z wychowawczynią Małgorzatą Cwaliną). Dzieciaki przygotowały na to spotkanie biało-czerwone kokardy narodowe i nauczyły się czterech zwrotek hymnu państwowego. Punktualnie o godzinie 10, przy wciąganej na maszt biało-czerwonej fladze, odśpiewały „Mazurka Dąbrowskiego''. Razem z najmłodszymi mieszkańcami naszego miasta świętował Prezydent Tomasz Andrukiewicz.

To była ciekawa lekcja historii. Teresa Fiedorczyk

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook