• sp4012

PRZEKAŻMY SOBIE ZNAK POKOJU
Pod takim hasłem dzieci z klas pierwszych i drugich, z odrobiną pomocy nauczycielek świetlicy, przygotowały niezwykłe Jasełka. Niezwykle, ponieważ ich widzami, a jednocześnie uczestnikami były dzieci z zerówki, rodzice oraz zaproszeni, licznie przybyli świetlicowi Przyjaciele - seniorzy z Klubu Seniora w Ełku.  Piękne stroje, scenografia, oprawa muzyczna i wspaniała gra aktorska dzieci oraz świąteczny nastrój, który udało się wprowadzić, skutkowały niezwykłym uczuciem bliskości.  Wszyscy aktorzy, opiekunowie, widzowie stali śpiewając pastorałkę i trzymali się za ręce.  Po Jasełkach były gorące brawa, gratulacje oraz słodki poczęstunek.  Zamiast życzeń świątecznych, nauczyciele świetlicy wraz z dziećmi przekazują Wam słowa piosenki : 

„ Choć tyle żalu w nas 

i gniew uśpiony trwa,  przekażcie sobie znak pokoju,  przekażcie sobie znak.” 

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie