• sp4012

SUKCES SIATKARZY Z KLAS ÓSMYCH!Pod koniec listopada w Gołdapi zostały rozegrane Mistrzostwa Rejonu VI Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców w ramach Szkolnego Związku Sportowego.

W tej kategorii startowali zawodnicy z rocznika 2005/2006. Do rywalizacji przystąpiły następujące drużyny: Szkoła Podstawowa nr 3 z Gołdapi, Szkoła Podstawowa Sportowa z Ełku oraz nasza drużyna - Szkoła Podstawowa nr 4 z Ełku

W turnieju spotkania były rozgrywane systemem "każdy z każdym" do dwóch zwycięskich setów. W pierwszym spotkaniu ulegliśmy gospodarzom i niestety przegraliśmy spotkanie 2-0. Drugi mecz ze Szkołą Podstawową Sportową z Ełku dostarczył zawodnikom i przybyłym kibicom wiele emocji. Pierwszego seta wygrała nasza szkoła, natomiast w drugim musieliśmy uznać wyższość rywali. Do rozstrzygnięcia pojedynku potrzebny był tie - break, w którym po zaciętej walce i wielu składnych akcjach odnieśliśmy zwycięstwo.

Ostatecznie zajęliśmy II miejsce w turnieju i dzięki temu zakwalifikowaliśmy się do półfinałów województwa. Wielkie brawa!

Wyniki:

SP 4 EŁK - SP 3 GOŁDAP 0-2

SP 3 GOŁDAP - SPS EŁK 2-0

SP4 EŁK - SPS EŁK 2-1

Skład zespołu: Pieńkosz Kacper, Gryżewski Hubert, Chwiedor Adam, Cholewicki Stefan, Urbanowicz Filip, Siemieniewicz Jakub, Kawałko Michał

Opiekunem zespołu jest nauczyciel wychowania fizycznego Paweł Konopka.

Gratulujemy!

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie