• sp4012

Sukces w „Mediteście”

Od kilku już lat jako szkoła uczestniczymy w ogólnopolskim konkursie wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony - MEDITEST. Celem konkursu jest promowanie wśród uczniów zdrowego trybu życia, pogłębienie znajomości budowy i funkcjonowania własnego organizmu, zwiększenie ich świadomości zagrożeń dla zdrowia i życia ludzkiego oraz postępowania w nagłych wypadkach. Konkurs wiedzy na temat zdrowia został zorganizowany przez Ogólnopolskie Centrum Edukacji w Warszawie. Uczniowie, rozwiązując test składający się z 30 zadań, musieli wykazać się bardzo obszerną wiedzą, znacznie wykraczającą poza program nauczania. W tym roku, w dziewiątej edycji, która odbyła się 15 listopada, wystartowało kilkudziesięciu uczniów i ponownie odnieśliśmy sukces. Laureatem został Piotr Kulik z kl. 8c, a oprócz niego bardzo dobrze wypadło kilkunastu innych uczniów, którzy uzyskali wyróżnienie. W gronie wyróżnionych znaleźli się: Dzierżanowski Jakub, Pięcikowska Zofia, Wajda Zofia kl. VIII a; Podurgiel Monika, Sabasińska Dominika, Nikonowicz Zuzanna, Sarnacka Julia kl. VIII c, Fromm Jan, Korolczuk Kamil kl. VII c, Jonik Anna, Kozłowska Urszula, Malinowski Wiktor kl. VI f, Choroszewicz Eliza i Płatek Olaf kl. VI b, Podemska Lena kl. V f, Hutna Maja kl. VI e, Drewniak Wiktoria i Tabak Michalina kl. IVb. Gratulujemy laureatowi i wyróżnionym uczniom wysokiego poziomu wiedzy z zakresu medycyny, a także nauczycielom biologii i przyrody, przygotowującym uczniów do konkursów, że potrafią efektywnie dzielić się swoją pasją i wiedzą. Brawo!

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

JESTEM ECO

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook