• sp4012

SUKCES W TURNIEJU PROOBRONNYM W OLSZTYNIE
Uczniowie naszej szkoły wywalczyli II miejsce w Wojewódzkim Turnieju Proobronnym w Olsztynie. Był to nasz pierwszy start w tym turnieju. Drużyna w składzie: Jakub Siemieniewicz, Emil Bartoszewicz i Dawid Witkowski przez dwa dni (8-9.11) zmagała się z testem historycznym i ćwiczeniami praktycznymi. Do zadań praktycznych należało strzelectwo, gdzie nasza drużyna wycelowała II miejsce wśród szkół podstawowych, bieg na orientacje w terenie, rzut granatem, przenoszenie skrzyni z amunicją, a także opatrywanie i transport na noszach rannego. Chłopcy z zadaniami poradzili sobie doskonale Drużynę do Turnieju przygotowała p. Monika Brodowska. Drużynie i nauczycielce serdecznie gratulujemy.

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook