SZKOLNA LIGA ZADANIOWA Z FIZYKISzkolna Liga Zadaniowa z Fizyki w roku szkolnym 2020/2021została rozstrzygnięta. Poniżej garść statystyk z całorocznych zmagań:W okresie od września do maja na stronie www.fizmath.tkodbyło się 15 rund ligi zadaniowej. Czynny udział w lidze wzięło 32 uczniów klas siódmych i ósmych. Uczniowie mierzyli się z 150 zadaniami za „mały kluczyk” oraz 30 trudniejszymi zagadkami fizycznymi. „Klucze wiedzy” to wymierny efekt dla uczniów : 85 piątek i 21szóstek z fizyki. Najlepsze wyniki w „fizycznym maratonie” uzyskali: Hubert Grzymkowski (8b) w kategorii klas ósmych i Olaf Płatek (7b) w kategorii klas siódmych. Na zwycięzców czekają dyplomy i nagrody. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do udziału w lidze w przyszłym roku szkolnym.


0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie