• sp4012

TRÓJKI SIATKARSKIE DZIEWCZĄT

19 listopada w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 zostały rozegrane Mistrzostwa Miasta Ełku w mini piłce siatkowej dziewcząt w kategorii „3 siatkarskich” w ramach Szkolnego Związku Sportowego.

W tej kategorii startowały zawodniczki z rocznika 2008 i młodsze. Do rywalizacji przystąpiły wszystkie szkoły podstawowe naszego miasta. W turnieju spotkania były rozgrywane systemem "każdy z każdym" w grupach, a następnie obowiązywał system pucharowy. Nasze młode siatkarki wygrały 2 spotkania w swojej grupie pokonując SP2 i SP9 tym samym awansowały z 2 miejsca do półfinału, gdzie po dobrej grze i ciężkich zmaganiach zajęły ostatecznie III miejsce w Mistrzostwach Ełku. Naszą szkołę reprezentowały:

Dominika Kołodziej, Anna Jonik, Lena Mirva, Pola Cholewicka, Oliwia Rybicka, Weronika Zalewska, Maja Kucharska, Kornelia Pasiorowska, Marlena Rencewicz, Gabrysia Dec.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Opiekun zespołu. Katarzyna Mroczek