• sp4012

TRADYCYJNY SPŁYW KAJAKOWY 8CNie mogło być inaczej. Mimo, że pożegnaliśmy już Szkołę Podstawową nr 4, to czekała nas jeszcze wspólna, wodna przygoda. W sobotę 27 czerwca wybraliśmy się na spływ kajakowy, który zorganizowali nasi rodzice. Piękno otaczającej przyrody, śpiew ptaków i orzeźwiająca woda sprawiły, że odpoczęliśmy po tym trudnym dla nas roku szkolnym. Rozmowy przy ognisku, wspomnienia 8 lat, ostatnie wspólne chwile z kolegami i wychowawczynią p. Ewą Redlin uświadomiły nam, jak szybko mija czas. Postanowiliśmy, że w przyszłym roku tradycyjnie powtórzymy kajakową przygodę. Okaże się wtedy, jak potoczyły się nasze losy. Zawsze miło będziemy wspominać czas spędzony w Szkole Podstawowej nr 4.

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook