• sp4012

TRENINGI PŁYWACKIE PRZYNOSZĄ EFEKTY…Już po raz kolejny nasi uczniowie stanęli do rywalizacji w zawodach pływackich w ramach Mistrzostw Miasta Ełku Szkół Podstawowych , które odbyły się 29 października 2019 r. na terenie Parku Wodnego w Ełku. Nasi pływacy nie zawiedli i wywalczyli dwa pierwsze i drugie miejsca.

Igrzyska Dzieci (kl. 4-6)

Kat. dziewcząt – II miejsce

Kat. Chłopców – I miejsce

Skład zespołu: Kornelia Świeczko, Zofia Ignaszak, Maja Piwońska, Olga Kotylak, Maja Kucharska, Natalia Szymańczyk oraz Patryk Biszewski, Szymon Warecha, Bartosz Grzesiuk, Konrad Odolecki, Tobiasz Sierotko, Michał Włodarczyk, Dacjan Wójcik i Jakub Nowak.

Igrzyska Młodzieży (kl. 7-8)

Kat. dziewcząt – I miejsce

Kat. Chłopców – II miejsce

Skład zespołu: Maja Grzegorczyk, Natalia Klemarewska, Anna Mielechowicz, Magdalena Należyta, Maja Łoniewska, Kaja Zalewska, Agata Ruchlewicz oraz Hubert Grzymkowski, Szymon Stryjewski, Hubert Gryżewski, Kacper Pieńkosz, Jakub Siemieniewicz, Hubert Hyzopski, Stefan Cholewicki i Bartłomiej Chojęta.

Dobra kondycja, wytrzymałość i szybkość oraz technika przełożyła się na wysokie wyniki pływackie. Uczniowie pod bacznym okiem nauczycieli wychowania fizycznego (p. Elżbiety Jeżewskiej i p. Roberta Redlina) dołożyli wszelkich starań , aby ich ciężka praca jaką wkładają podczas treningów przyniosła owoce. Silny skład będzie reprezentował szkołę na Mistrzostwach Województwa Warmińsko – Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego. Trzymamy za nich mocno kciuki! Gratulujemy trenerom!

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook