TYDZIEŃ BIBLIOTEK - WYNIKI KONKURSÓW

Aktualizacja: 3 cze 2020


Z okazji ogólnopolskich obchodów Tygodnia Bibliotek (8 – 15 maja) zostały ogłoszone dwa konkursy. Cieszymy się, że pomimo ograniczonego dostępu do szkoły i w dobie ,,zdalnego nauczania” dwudziestu czterech uczniów podjęło się dodatkowej aktywności. Wszystkim serdecznie dziękujemy,a wyróżnionym gratulujemy. Wyróżnione prace będą zdobiły pomieszczenia szkolnej biblioteki. Pamiątkowe dyplomy i nagrody zostaną przekazane wychowawcom klas.


A oto wyniki bibliotecznych konkursów:

Konkurs plastyczny ,,ZASMAKUJ w BIBLIOTECE” W kategorii klas 0 – III: I miejsce – Kornelia Choroszewicz, kl. 2c II miejsce – Karolina Grygo, kl. 2c, Wiktoria Gutowska, kl. 3b III miejsce – Paulina Kucharska, kl. 2c W kategorii klas IV – VIII: I miejsce – Cyprian Poniatowski, kl. 8c, Filip Żukowski, kl. 6f II miejsce – Lena Podemska, kl. 5f, Tymon Grzegorczyk, kl. 6b III miejsce – Hanna Liszewska, kl. 5b


Konkurs literacki ,,PRZEPIS NA DOBRĄ KSIĄŻKĘ”

I miejsce – Jakub Dzierżanowski, kl. 8a, Hubert Grzymkowski, kl. 7b

II miejsce – Maja Zarzecka, kl. 2c, A. M. Zawistowscy, kl. 2c

III miejsce – Jan Grzymkowski, kl. 5b


0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook