• sp4012

V EŁCKA LIGA PŁYWACKA

Aktualizacja: 16 sty 202012.01.2020 r na basenie w Ełku rozegrana została runda Ii – V Ełckiej Ligi Pływackiej. Zawodnicy rywalizowali na dystansie 50m w stylach: dowolnym, klasycznym, motylkowym i 100 m stylu grzbietowym. Naszą szkołę reprezentowali:

Klasa II - Tymon Warecha

Klasa V - Patryk Biszewski, Szymon Bronakowski, Zofia Ignaszak, Maciej Jagiełło, Maja Kucharska, Maja Łałak, Jakub Nowak, Maja Piwońska, Natalia Szymańczyk, Szymon Warecha, Michał Włodarczyk, Julia Zyskowska, Julia Kołodziej, Olivieer Senica ,Jan Wiszowaty, Julia Jagłowska, Katsiaryna Matuk,Olaf Brański, Klara Eustachiewicz, Amelia Makowska, Nikola Wałuszko

Klasa VI - Dominika Kołodziej, Filip Gąska

Klasa VII - Gręś Filip, Furman Igor, Hyzopski Hubert, Zalewska Kaja, Bartłomiej Chojęta, Filip Gręś, Anna Mielechowicz, Oliwia Wyszko, Magdalena Należyta.

Klasa VIII- Hubert Gryżewski,

Wyróżnieni zawodnicy to

50 m st. dowolnym:

11 lat- 2 m-ce Maja Piwońska

14 lat -2 m-ce Hubert Gryżewski,

50 m st. klasycznym:

13 lat- 3 m-ce - Magdalena Należyta

2 m-ce -Hubert Hyzopski

50 m st. motylkowym:

11 lat - 3 m-ce Maja Piwońska i 2 m-ce Patryk Biszewski

13 lat- 1 m-ce - Oliwia Wyszko

2 m-ce – Kaja Zalewska

3 m-c - Magdalena Należyta

100 m st. Grzbietowy :

13 lat 3 m-ce Anna Mielechowicz

10 lat- 1 m-ce Szymon Warecha

2 m-ce Michał Włodarczyk

3 m-ce Maciej Jagiełło

W sumie zdobyliśmy 12 medali! B R A W O!

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie