• sp4012

W KARNAWALE CZAS NA BALE


Karnawał to czas zimowych imprez, radości i świętowania. W karnawale chodzi o jedno – o dobrą zabawę. Ma być wesoło, głośno i kolorowo. Zgodnie z tą zasadą w naszej szkole odbyła się huczna zabawa choinkowa dla uczniów klas 0 – III, ich rodzin i zaproszonych gości.

Sala gimnastyczna przemieniła się w salę balową, pięknie udekorowaną przez nauczycieli klas ze zmiany porannej oraz uczniów klas starszych. Zabawę poprowadził animator Centrum Artystyczno-Edukacyjnego TANMUZ. Na parkiecie królowały postacie z ulubionych bajek i filmów dzieci. Spotkać można było królewny, książęta, misie, a nawet strażaków i policjantów. W zabawie oprócz dzieci aktywnie uczestniczyli rodzice i nauczyciele. Tańce, pląsy oraz konkursy odbyły się przy znanych i lubianych przez najmłodszych piosenkach. Atrakcyjności zabawy dodały konkursy. W czasie przerwy był czas na poczęstunek przygotowany przez rodziców oraz na chwile odpoczynku i wykonanie pamiątkowych zdjęć.

W imieniu organizatorów dziękujemy za liczne i aktywne uczestnictwo w zabawie oraz pomoc w jej zorganizowaniu. Z niecierpliwością czekamy na kolejną choinkę noworoczną. Życzymy bezpiecznych, śnieżnych i udanych ferii zimowych.

Małgorzata Cwalina

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie