W KLUBIE SENIORA


„Wiemy, że w środku jesteście inni” - pod takim hasłem 17.01.2020 r. miało miejsce spotkanie uczniów klas II, podopiecznych świetlicy szkolnej z seniorami z Klubu Seniora w Ełku. Wyjście do klubu związane było ze zbliżającym się świętem babci i dziadka, co było kontynuacją podtrzymywanych relacji z Seniorami. Spotkanie poprzedzone było licznymi rozmowami na temat przemijania, rzeczy ważnych w życiu, budowaniu prawidłowych relacji w rodzinie i społeczności. Dzieci wcześniej przygotowywały piosenki, konkursy oraz prace plastyczne Seniorom. Zostały one przyjęte z wielkim aplauzem, radością i wzruszeniem. Dzieci wspólnie z Seniorami rozebrały choinkę, spotkanie zakończył słodki poczęstunek, po którym pożegnaliśmy się obietnicą spotkania w maju.

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie