• sp4012

W POSZUKIWANIU SZYFRÓWW Dzień Edukacji Narodowej uczestnicy kółka Centrum Mistrzostwa Informatycznego mieli także swoje małe święto, gdyż w tym dniu odbyło się ich pierwsze spotkanie zapoznawczo-integracyjne. Z uwagi na to, że jesteśmy w trakcie Tygodnia Kodowania, zajęcia dotyczyły właśnie kodów. Uczniowie przemierzali Ełk odczytując zaszyfrowane hasła i odgadując kolejne zagadki. Trasa zaczęła się w naszej szkole, gdzie przy pomocy szyfrów poznaliśmy swoje zainteresowania. Później wyruszyliśmy w poszukiwaniu ukrytych w różnych miejscach Ełku kolejnych zagadek. Jednym z odnalezionych miejsc była Fundacja Wsparcia Nauki i Biznesu, która ugościła naszych uczniów w profesjonalnej sali konferencyjnej, gdzie mogliśmy wspólnie wypracować zasady pracy na nowo powstałym kółku i ustalić sposoby komunikacji pomiędzy zajęciami. Kolejne zagadki doprowadziły uczniów do kawiarni, gdzie czekała na wszystkich słodka nagroda - gorąca czekolada.

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

INWENTARYZACJA OTOCZENIA Z APLIKACJĄ PLANTNET W RĘKU

Świadome upiększanie i wzbogacanie otoczenia człowieka za pomocą roślin jest znane od najdawniejszych czasów – polepszają one warunki klimatyczne i zdrowotne, sprzyjają wyciszeniu i relaksacji, kształ