• sp4012

W PRZYSTANI ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA


29 listopada nasza klasa (6c) i 5d pojechała na wspólną wycieczkę Mikołajkową do Ośrodka Aktywnego Wypoczynku GWAREK w Pięknej Górze pod Giżyckiem. Po dojechaniu na miejsce do tzw. Przystani Świętego Mikołaja nasz elf zabrał nas na różne atrakcje. Byliśmy podzieleni na dwie grupy i każda miała swojego osobistego elfa przewodnika. Robiliśmy ozdoby świąteczne długopisem 3D, oglądaliśmy przedstawienie świąteczne, próbowaliśmy się wydostać z escape room(u), rozmawialiśmy ze Św. Mikołajem, graliśmy w bubble football. Atrakcji było wiele, naszych śmiechów i dobrej zabawy również, a Mikołajowi ledwo udało się wybrnąć z naszych podchwytliwych pytań. W świetnych nastrojach wróciliśmy wieczorem do Ełku, a teraz pozostaje nam czekać, czy Mikołąj się na nas nie obraził i jednak coś nam przyniesie pod choinkę...

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook