• sp4012

W TEATRZE I CENTRUM NAUKI


17 października 2019 roku dwie klasy, 4a i 5b, wybrały się na wspólną wycieczkę do stolicy, Warszawy. Celem wycieczki była wizyta w Teatrze Rampa, a także zajęcia w Centrum Nauki Kopernik. Uczestnicy wycieczki z zapartym tchem obejrzeli widowiskowy przedstawienie w reżyserii Cezarego Domagały, pt. „O Dwóch Takich Co Ukradli Księżyc". Zrealizowany z rozmachem inscenizacyjnym, rozśpiewany i roztańczony musical według powieści Kornela Makuszyńskiego. Spektakl dał znakomity pretekst do dyskusji o relacjach rodzinnych i o prawdziwych wartościach, jakie powinny być doceniane w życiu.

Kolejnym punktem naszej wycieczki była wizyta w Centrum Nauki Kopernik – największym centrum nauki w Polsce, gdzie mogliśmy odkrywać tajemnice mechanizmów takich dziedzin jak biologii, chemii i fizyki. Swobodnie mogliśmy wybierać ekspozycje, które przyciągały naszą uwagę, a w celu zgłębienia wiedzy wystarczy uruchomić eksponaty lub porozmawiać z edukatorem.

To był naprawdę fajny dzień, a wycieczkę będziemy wspominać jeszcze bardzo długo.

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook