WALENTYNKI W SZKOLE

W piątek 12.02 nasza klasa 3e obchodziła walentynki. Dzień wcześniej pani Kasia powiedziała, żebyśmy przyszli ubrani na czerwono. Na pierwszej lekcji każdy wydarł z kartki duże serce, które nasza wychowawczyni przypięła nam na plecy. Następnie podchodziliśmy do siebie wzajemnie i wpisywaliśmy na nich miłe określenia lub zdania o danej osobie. Wszystkim było przyjemnie czytać tyle miłych rzeczy o sobie. Później wykonywaliśmy kartki walentynkowe. Nikt nie wiedział do kogo trafi jego kartka, ale wszyscy się starali, żeby były ładne i estetyczne. Walentynki trafiły do worka, z którego je losowaliśmy. Zabawne było odgadywanie od kogo jest wylosowana kartka. Na koniec pani zrobiła nam klasowe zdjęcie. Wszystkim podobały się klasowe walentynki!

Zuzia Miller, Iza Radziewicz

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie