• sp4012

WIEŚCI Z PROJEKTU ERASMUS + 2020-2022Czy wiecie, że mamy już wyniki konkursu na logo projektu, w którym jesteśmy partnerami Francji?

Wpłynęło sporo ciekawych prac, chociaż kryteria oceny były wymagające. W projekcie należało uwzględnić nazwę projektu lub akronim (Eco-friendly schools for a greener Europe), flagi krajów partnerskich oraz elementy kojarzące się z samą tematyką projektu.

8 grudnia komisja w składzie: przewodnicząca i koordynator projektu Katarzyna Garlicka oraz członkowie Pani Dyrektor Wanda Wojnowska i Pani Kamila Trzaskowska-Kulbacka jak również przewodniczący szkoły Oliwer Chiliński wyłoniła pięć najlepszych prac. Loga zwycięzców już zostały przekazane do drugiego etapu konkursu. Obecnie trwa głosowanie na platformie Twinspace na najlepsze logo spośród 5 prac polskich uczniów i 5 prac uczniów z Francji. Z niecierpliwością czekamy na wyniki 17 grudnia. Niech wygra najlepszy!


Oto nagrodzone prace, których autorami są: Olaf Płatek, Dominika Kołodziej, Wiktoria Korzun, Maciej Bulkowski, Maria Kantowicz


Specjalne wyróżnienie Dyrektora Szkoły otrzymała Lena Podemska z 6f.


0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook