• sp4012

WIECZÓR KOLĘD „ŚWIATŁO Z BETLEJEM”Przedświąteczne spotkania w Czwórce upłynęły jak zwykle w rodzinnej atmosferze. Wprowadziły w nasze serca światło, symbol radości i nadziei. Zwykła na co dzień sala gimnastyczna w barwach ciepłego światła lampionów nabrała zupełnie innego, magicznego charakteru. Do szkoły nareszcie dotarło ŚWIATŁO Z BETLEJEM.

Gośćmi honorowymi byli: prezydent Ełku pan Tomasz Andrukiewicz, radna i przyjaciółka naszej szkoły pani Ewa Awramik, pani Teresa Buczyńska- -dyrektor Kuratorium Oświaty Delegatury w Ełku oraz państwo Aleksandra i Daniel Szejdowie- ełccy artyści, muzycy i przede wszystkich rodzice naszych dwóch wspaniałych uczennic.

Godnym podkreślenia jest fakt, że spora część kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych, była mniej znana, od tych najbardziej popularnych.

W czasie dwóch wieczorów na scenie stanęli odświętnie ubrani uczniowie z klas 1-8 oraz dwie grupy przedszkolne wraz z nauczycielami. Pani dyrektor Wanda Wojnowska życzyła wszystkich pięknych i spokojnych świąt.

Na koniec wystąpił zespół nauczycieli naszej szkoły wraz z dyrekcją, który dość nieśmiało zaprezentował piękną kolędę-kołysankę „Jakieś światło nad Betlejem”. Pieśń tematycznie nawiązywała do hasła przewodniego WIECZORU KOLĘD 2019 „Światło nad Betlejem”.

Do zobaczenia za rok usłyszeliśmy na koniec od prowadzących spotkanie nauczycielek: pań Izabelli Kraszewskiej i Kamili Kulbackiej-Trzaskowskiej. To był naprawdę piękny czas …

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie