• sp4012

WOLONTARIAT CZAS ZACZĄĆ!Wolontariat pochodzi od łacińskiego słowa voluntas, oznaczającego dobrowolność, ochotniczość i oznacza dobrowolną, nieodpłatną oraz świadomą pracę na rzecz innych ludzi lub całego społeczeństwa. I już w minioną niedzielę 11 października 2020r. uczniowie z naszej szkoły ochotniczo stali się współorganizatorami XIII Półmaratonu Ełckiego. Po wstępnym sobotnim przeszkoleniu zostali przydzieleni do obsługi, tzw. barów, czyli miejsc w których uczestnicy biegu mogą się napić i uzupełnić elektrolity. Ich zadaniem było odpowiednie przygotowanie i zabezpieczenie miejsca oraz wydawanie napojów dla biegaczy. Baza w Chruścielach i Mączach, to miejsca, których stacjonowali nasi wolontariusze. Za pomoc w imprezie otrzymali pamiątkowe koszulki. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku bardzo serdecznie dziękuje wszystkim zaangażowanym w pomoc, która przebiegała bez zakłóceń, w odpowiednim tempie, wręcz profesjonalnie;), a są to: Maja Łoniewska, Sara Kozikowska, Michał Mroczek, Wiktor Malinowski, Oliwia Zalewska, Milena Szematowicz, Zuzanna Chmielewska, Ola Ciborowska, Olaf Płatek, Kamil Korolczuk, Maciej Kurzyna, Bartosz Grzesiuk, Karol Słyż, Filip Gąska, Tobiasz Sierotko.

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

JESTEM ECO

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook