• sp4012

WOLONTARIAT CZAS ZACZĄĆ!Wolontariat pochodzi od łacińskiego słowa voluntas, oznaczającego dobrowolność, ochotniczość i oznacza dobrowolną, nieodpłatną oraz świadomą pracę na rzecz innych ludzi lub całego społeczeństwa. I już w minioną niedzielę 11 października 2020r. uczniowie z naszej szkoły ochotniczo stali się współorganizatorami XIII Półmaratonu Ełckiego. Po wstępnym sobotnim przeszkoleniu zostali przydzieleni do obsługi, tzw. barów, czyli miejsc w których uczestnicy biegu mogą się napić i uzupełnić elektrolity. Ich zadaniem było odpowiednie przygotowanie i zabezpieczenie miejsca oraz wydawanie napojów dla biegaczy. Baza w Chruścielach i Mączach, to miejsca, których stacjonowali nasi wolontariusze. Za pomoc w imprezie otrzymali pamiątkowe koszulki. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku bardzo serdecznie dziękuje wszystkim zaangażowanym w pomoc, która przebiegała bez zakłóceń, w odpowiednim tempie, wręcz profesjonalnie;), a są to: Maja Łoniewska, Sara Kozikowska, Michał Mroczek, Wiktor Malinowski, Oliwia Zalewska, Milena Szematowicz, Zuzanna Chmielewska, Ola Ciborowska, Olaf Płatek, Kamil Korolczuk, Maciej Kurzyna, Bartosz Grzesiuk, Karol Słyż, Filip Gąska, Tobiasz Sierotko.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

(nie)ZAKAZANE PIOSENKI

W nietypowych, pandemicznych, okolicznościach odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursy Recytatorskiego „(nie)zakazane piosenki. Konkurs, jak co roku, cieszył się dużą popularnością wśród uczniów n

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook