WRACAMY DO SZKOŁY

Minister Edukacji i Nauki podał terminy stopniowego wracani do szkoły. Jako pierwsi pojawili się już uczniowie klas najmłodszych. Teraz czekamy na uczniów klas VII i VIII, którzy powrócą 17 maja. Po dwóch tygodniach będziemy w szkole wszyscy. Dużo nas, ale wspólnie zadbamy o bezpieczny pobyt. Z myślą o tym, aby powrót był też oczekiwany przez uczniów, Rada Pedagogiczna przeanalizowała psychologiczne skutki wynikające z długotrwałej izolacji i wyrażone przez uczniów i ich rodziców niepokoje. W ustaleniu obowiązujących do końca roku zasad wykorzystaliśmy opinie wszystkich środowisk.

Mamy nadzieję, że wspólnie sprawimy, że czas spędzony w szkole jest bezpieczny i pożyteczny. Zatem do zobaczenia!

0 komentarz