• sp4012

WYNIKI KONKURSU „YOUTUBE ANNIVERSARY”W czasach zdalnej edukacji serwis YouTube wielokrotnie przychodzi uczniom i nauczycielom z pomocą, oferując min. edukacyjne filmy. Okazuje się, że całkiem niedawno YouTube świętował ważną rocznicę - pierwszy film – Me at the zoo – został opublikowany przez założyciela platformy dokładnie 15 lat temu, 23 kwietnia 2005 roku. Z tej okazji pani Milena Laszkowska zorganizowała konkurs dla klas VIII, który polegał na znalezieniu filmu, daty publikacji, historii nagrania – oczywiście uczniowie udzielali odpowiedzi po angielsku. Wśród uczniów, którzy udzielili prawidłowej odpowiedzi wylosowano zwycięzcę – Daria Niedużak z klasy 8a stanie się posiadaczką puzzli prezentujących widok z ełckiej promenady oraz kolorowanki z najpiękniejszymi miejscami naszego miasta. Gratulujemy!

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie