• sp4012

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY WIEDZY O SPORCIE I KULTURZE FIZYCZNEJ


Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły odnieśli sukces w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Sporcie i Kulturze Fizycznej, która odbyła się 29 marca 2021r. Do konkursu przystąpiło 26 uczniów z klas IV-VIII. Po wcześniejszych przygotowaniach i zgłębianiu wiedzy o sporcie w zakresie jej historii, znajomości podstawowych przepisów i zasad poszczególnych dyscyplin oraz idei i kultury olimpijskiej uczestnicy przystąpili do testu. Jak się okazało z sukcesem. W tym roku mamy 12 laureatów!

Oto oni:


POZIOM I

1. Julia Zyskowska

2. Oskar Dzierżanowski

3. Lena Danelczyk

4. Krzysztof Zyskowski

5. Lena Podemska

6. Ida Stankiewicz

7. Maja Kucharska

8. Daria Fiszer


POZIOM II

1. Olaf Płatek

2. Maja Kosiorek

3. Tymon Grzegorczyk

4. Zuzanna Rzepnicka

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy!

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

JESTEM ECO

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook