• sp4012

WYSTARTOWAŁA EŁCKA LIGA PŁYWACKA08.12.2019 r na basenie w Ełku rozegrana została RUNDA I – V EŁCKIEJ LIGI PŁYWACKIEJ. Zawodnicy rywalizowali na dystansie 50m w stylach: dowolnym, klasycznym,motylkowym i 100 m stylu dowolnym. Nasza szkołę reprezentowali:

Klasa II: Tymon Warecha

Klasa V: Patryk Biszewski, Szymon Bronakowski, Zofia Ignaszak, Maciej Jagiełło, Olga Kotylak, Maja Kucharska, Maja Łałak, Jakub Nowak, Maja Piwońska, Natalia Szymańczyk, Szymon Warecha, Michał Włodarczyk, Julia Zyskowska, Julia Kołodziej, Olivieer Senica, Maksymilian Trojanowski,Jan Wiszowaty, Julia Jagłowska, Olga Kotylak, Katsiaryna Matuk,

Klasa VI: Dominika Kołodziej, Bartek Truszkowski,

Klasa VII: Gręś Filip, Furman Igor, Hyzopski Hubert, Zalewska Kaja, Bartłomiej Chojęta, Filip Gręś,

Klasa VIII: Hubert Gryżewski, Kacper Pieńkosz

Wyróżnieni zawodnicy to

50 m st. dowolnym:

14 lat

2 m-ce Hubert Gryżewski,

3 m-ce Kacper Pieńkosz

50 m st. klasycznym:

13 lat

2 m-ce - Hubert Hyzopski

14 lat

2 m-ce - Kacper Pieńkosz

50 m st. motylkowym:

11 lat

1 m-ce – Patryk Biszewski

13 lat

2 m-ce – Kaja Zalewska

2 m-ce - Bartłomiej Chojęta

3 m-ce - Filip Gręś

100 m st. dowolnym:

11 lat

3 m-ce – Maja Piwońska

W sumie zdobyli aż 9 medali. Brawo!

Zawodnikom i trenerom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie