ZŁOTO DLA WIOŚLARZY Z SP 4

28 lutego w hali I Liceum Ogólnokształcącego w Ełku odbyły się Mistrzostwa Szkół Powiatu Ełckiego na Ergometrze Wioślarskim. Celem zawodów jest popularyzacja sportu wioślarskiego wśród dzieci i młodzieży, sprawdzenie wytrzymałości trenujących zawodników i wyłonienie nowych talentów.

Szkoły rywalizowały w systemie sztafet 4 x 500 m w kategoriach dziewcząt i chłopców. Dodatkowo 3 najlepsze czasy liczone były do klasyfikacji indywidualnej.

Sztafeta żeńska w składzie: Maja Grzegorczyk, Agata Ruchlewicz, Magdalena Należyta, Maja Fadrowska była bezkonkurencyjna. Dziewczęta wywalczyły złoto.

Nasza sztafeta męska w składzie: Maciej Redlin, Hubert Hyzopski, Chwiedor Adam, Bartosz Jurski zajęła III miejsce.

Szkołę w konkurencjach indywidualnych reprezentowali:

Maja Grzegorczyk, Agata Ruchlewicz, Magdalena Należyta, Maja Fadrowska, Maciej Redlin, Hubert Hyzopski, Chwiedor Adam, Bartosz Jurski, Stefan Cholewicki, Kacper Pieńkosz, Olaf Płatek, Tański Jędrzej, Marcin Kucharski.

Maja Grzegorczyk w klasyfikacji ogólnej wywalczyła I miejsce,

Hubert Hyzopski w klasyfikacji ogólnej zajął II miejsce.

GRATULUJEMY!