ZA NAMI KOLEJNA EDYCJAZakończony został ogólnopolski projekt „Lekkoatletyka dla każdego”, w którym wzięło udział 25 uczniów naszej szkoły. Zajęcia były dla uczestników atrakcyjną zabawą, podczas której mogli poznać od podstaw technikę rzutów, skoku w dal i specyfikę biegów na krótkich i długich dystansach. Oprócz tego mogli uczestniczyć w lekkoatletycznych zajęciach otwartych, wykazać się swoimi umiejętnościami startując w pierwszych zawodach. Dzięki udziałowi w projekcie szkoła pozyskała sprzęt lekkoatletyczny, który jest wykorzystywany podczas zajęć wychowania fizycznego.

Wszyscy uczniowie po trzech latach udziału w projekcie otrzymali pamiątkowe certyfikaty Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, a specjalne wyróżnienia za ducha „fair play”, wyjątkowe zaangażowanie przyznano:

Alicji Dobuszyńskiej, Paulinie Kucharskiej, Zuzannie Kozłowskiej, Kornelii Choroszewicz, Karolinie Grygo, Marii Klemarewskiej, Antoniemu Bartoszewiczowi, Arturowi Jagiełło, Jakubowi Domańskiemu.

Za wybitne osiągnięcia na zawodach i wynikach testów sportowych pamiątkowe statuetki otrzymali: Maja Zarzecka i Aleksander Zawistowski.

Tym projektem zachęcaliśmy dzieci do zorganizowanej aktywności fizycznej, zabawy a w konsekwencji sportowej rywalizacji, która jest zaszczepiona w każdym z nas. Mamy nadzieję, że każdy z uczestników będzie miło wspominać sportowe zmagania, bez względu na to jakie wyniki uzyskiwał.


0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie