UCZNIOWIE
SUKCESY

W trosce o rozwój uczniów zdolnych tworzona jest oferta zajęć pozalekcyjnych. Rozpoznajemy uzdolnienia, prowadzimy programową edukację i motywujemy naszych uczniów do udziału w konkursach, zawodach i turniejach. Cieszymy się z nimi każdym sukcesem:

 

 

SUKCESY ROKU 2020/2021

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „MAGIA TEATRU – LALKA TEATRALNA”

 Olaf Pałatek- 7b (II miejsce)

 Jekaterina Ester Bianki - 6a (wyróżnienie)

Opiekun: A.Sołtys

 

V OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNO – TECHNICZNY „EKO – ZABAWKA” pod patronatem Muzeum Techniki i Komunikacji - Zajezdnia Sztuki w Szczecinie

wyróżnienie - Maciek Bulkowski, kl. 6a

Opiekun: A.Sołtys

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ „WYRAŹ TO W PIXEL-ACH!”

wyróżnienie Hanna Markowska, kl. 6f

Opiekun: A.Sołtys

  *********************

 

 PROGRAM „LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO”, BIEG PROMUJĄCY AKTYWNY TRYB ŻYCIA - CROSS GOŁDAPSKI

 Zarzecka Maja- II miejsce w biegu na dystansie 300 m (klasa 3c) 

Zawistowski Aleksander- III miejsce w biegu na dystansie 300 m (klasa 3c) 

 Gutowska Wiktoria- III miejsce w biegu na dystansie 600m (klasa 4b) 

 Śliwowski Jakub- III miejsce w biegu na dystansie 600m (klasa 4b) 

 Kołodziej Dominika- II miejsce w biegu na dystansie 800 m (klasa 7f)

Korzun Wiktoria- III miejsce w biegu na dystansie 800 m (klasa 7e) 

Danelczyk Filip- II miejsce w biegu na dystansie 800 m (klasa 7a) 

 

 *********************

 

POWIATOWY KONKURS "100 ROCZNICA URODZIN JANA PAWŁA II"

konkurs recytatorski:

I m- ce – Hanna Baran, kl.3 c

II m- ce – Jakub Domański, kl. 3 c,

konkurs plastyczny:

III m – ce – Natasza Płatek, kl. 3 a

III m – ce – Maria Klemarewska, kl.3 c

wyróżnienie – Kornelia Choroszewicz, kl. 3 c

KONKURS PLASTYCZNY „NIEZWYKŁE ZWIERZĘ”

 I m - ce – Maria Klemarewska, kl.3 c

III m – ce – Kornelia Choroszewicz , kl. 3 c

wyróżnienia: Blanka Żegota, kl. 1 b, Anna Jaworska, kl.1 c, Zofia Jaworska,kl. 1 c

”MIKOŁAJOWE OBRAZKI”- „CIACHO DLA MIKOŁAJA”

Laureaci

Natasza Płatek, kl. 3a

Maja Fabisiak 2c

Paulina Kucharska, kl. 3 c

Laura Karczmarczyk, kl. 3 c

Kornelia Choroszewicz, kl. 3 c

KAMPANIA BIAŁEJ WSTĄŻKI: ”MAMY W SOBIE DUŻO DOBREJ MOCY”

Laureaci:

Maja Zarzecka,kl. 3c

Kornelia Choroszewicz, kl. 3 c

Laura Karczmarczyk,kl 3 c

Maria Klemarewska, kl. 3 c

LAUREACI XIII FESTIWALU PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

-Lena Podemska 
-Chór "Nolinki" - opiekun Anna Borkowska-Miszkiel
-Chór Klasy 3 C - opiekun Joanna Pabich

 *********************

SZKOLNY ETAP POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

"100 ROCZNICA URODZIN JANA PAWŁA II"

I miejsce : Natasza Płatek, kl. 3a, Kornelia Choroszewicz, kl. 3c, Maria Klemarewska, kl. 3c

II miejsce: Zuzanna Litwinko, kl. 3a, Jakub Domański, kl. 3 c

III miejsce: Maciej Bogdan, kl. 1 c, Maksymilian Zawistowski, kl. 3 c

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY, LITERACKI I RECYTATORSKI POD HASŁEM:

„RODZINA ŹRÓDŁEM WARTOŚCI I TRADYCJI

– 100 ROCZNICA URODZIN ŚW. JANA PAWŁA II - PATRIOTYZM”

 

etap szkolny

  1. Hanna Baran, M.Kamińska "Nie krzyczą wcale"

  2. Jakub Domański, K. Wojtyła "Pieśń o Bogu ukrytym" fragm..

  3. Paulina Kucharska, M. Fibic "Ty byłeś gotowy"

Wyróżnienia:

Natasza Płatek, Nadia Kierklo, Maria Jaworska, Maria Klemarewska

KONKURS PLASTYCZNY:. „MIŚ”

Grupa „0”

I MIEJSCE – Alicja Bieniewska

II MIEJSCE – Zofia Górecka

Klasy I

I MIEJSCE – Paulina Wróblewska kl. 1c

II MIEJSCE – Aleksandra Wiśniewska i Oliwier Pasierowski kl. 1c

III MIEJSCE – Blanka Żegota kl. 1b

Wyróżnienia – Ania Chorążyczewska kl.1a, Arkadiusz Adamski kl.1b, Antoni Czarniewski kl.1c

Klasy II

I MIEJSCE – Zofia Turowska kl. 2d

II MIEJSCE – Kalina Maksymowicz i Antonina Trzaskowska kl. 2d

III MIEJSCE – Balbina Żegota kl. 2d

Wyróżnienie - Tomek Dąbrowski kl. 2d

Klasy III

I MIEJSCE – Maksymilian Drawert kl. 3e

II MIEJSCE – Natasza Płatek kl. 3a

III MIEJSCE – Paulina Kucharska kl. 3c

Wyróżnienia – Kornelia Choroszewicz kl.3c, Katarzyna Barszczewska i Aleksander Bokuniewicz kl. 3d.

 

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI „(NIE)ZAKAZANE PIOSENKI”

zwycięzcy:

1. Małgorzata Fiłonowicz

2. Hanna Liszewska i Lena Podemska

3. Lena Danelczyk

Wyróżnienia:  Anna Kulig, Klara Eustachiewicz, Zuzanna Kozikowska i Roksana Olszewska

 

 EU CODE WEEK, CZYLI EUROPEJSKI TYDZIEŃ KODOWANIA, SZKOLNA LIGA KODOWANIA

zwycięzcy:

Natasza Płatek kl. 3a (kategoria I-III)

Kornelia Pasierowska kl. 6d (kategoria IV-VI)

Olaf Płatek kl. 7b (kategoria VII-VIII)

 

KONKURS FOTOGRAFICZNEGO „Z KSIĄŻKĄ MI ZAWSZE DO TWARZY”

 I miejsce|- Lena Podemska kl. 6f , Natasza Płatek kl. 3a

II miejsce- Małgorzata Fiłonowicz kl. 6f

III miejsce - Hanna Liszewska kl. 6b

 

KONKURS PLASTYCZNY NA PROJEKT ZAKŁADKI DO KSIĄŻKI

 I miejsce – Dominika Rakus kl. 7f i Wiktor Malinowski kl. 7f

II miejsce – Amelia Czaplicka kl. 8b

III miejsce – Aniela Jaroszewska kl. 7d

 

TURNIEJ ,,BIBLIOLADA” POD HASŁEM ,,Z KSIĄŻKĄ NAM ZAWSZE DO TWARZY”.

 klasa V b  - ,,Mistrz Bibliolady” 

klasa V a - wicemistrz

SUKCESY ROKU 2019/2020 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY

 

Wyniki bardzo dobre : Danelczyk Lena 5d, Dzierżanowski Oskar 5b,

Hutna Maja 6e, Makuch Eryk 7b, Dzierżanowski Jakub 8a.

Wyróżnienia: Pasińska Katarzyna 2a, Filip Taudul 2b, Jagiełło Artur 2e, Piaścik Jan 2d,

Płatek Natasza 2a, Baran Hanna 2c, Kucharska Paulina  2c, Lipa Piotr  2c,

Dąbrowska Julia 3b, Siemieniewicz Filip 3b, Sztachelska Olga 3b, Stecewicz Michalina 3a,

Królczyk Szymon 3b, Zyskowska Julia 5c, Łukawski Jakub 5b, Warecha Szymon 5c, Gałczyński Radosław 5f, Malinowski Szymon 5b, Bianki Jekaterina 5a, Danelczyk Filip 6a, Grodzki Aleksander 6f, Wilczewska Karolina  6c, Płatek Olaf 6b, Nikonowicz Michał 6b, Kołodziej Dominika 6f, Grzymkowski Hubert 7b, Słyż Karol 7c, Kuczyńska Paulina 7b, Malinowska Anna 7b, Sewastianowicz Kacper 7b, Korolczuk Kamil  7c,

Przekopska Aleksandra 7b, Wilczewski Jakub 7b, Antonowicz Kajetan 7b,

Liszewski Stanisław  8c, Siemieniewicz Jakub 8c, Pieńkosz Kacper  8c.

_______________________________

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS z FIZYKI

Panda 2020

VII miejsce –wyróżnienie - Eryk Makuch kl. 7b

Nauczyciel: Łukasz Choroś

OGÓLNOPOLSKI KONKURS POLONISTYCZNY „Z ORTOGRAFIĄ NA CO DZIEŃ"

LAUREACI:

III miejsce - Jakub Dzierżanowski 8a

IV miejsce - Piotr Kulik 8c, Patryk Kostyk 8a, Oskar Dzierżanowski 5b i Zuzanna Śnieżek 2b

Wyróżnienia:

Kl. 2 - 3: Katarzyna Pasińska, Klaudia Jabłońska, Magdalena Kulig, Aleksandra Fiłonowicz, Daniel Chrzanowski, Filip Siemieniewicz , Karolina Makowska, Maciej Haraburda

Klasy 5 - 6: Aleksandra Hościło, Jakub Łukawski, Jan Grzymkowski, Lena Podemska, Lidia Wardzińska, Weronika Zaleska, Maja Hutna

Kl. 7 – 8: Aleksandra Izbicka, Amelia Czaplicka, Anna Malinowska, Gabriela Darmofał, Kasjana Korczyńska, Ola Kraszewska, Paulina Kuczyńska, Gabriela Kiersztyn, Julia Emilia Sarnacka, Mikołaj Duliniec, Monika Podurgiel, Zofia Pięcikowska

 

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS POLONISTYCZNY „Z POPRAWNĄ POLSZCZYZNĄ NA CO DZIEŃ"

 

LAUREACI:

IV miejsce: Jakub Łukawski 5b, Maja Hutna 6e, Jakub Dzierżanowski 8a, Michalina Tabak 4b, Marysia Tyszkiewicz 2a i Zuzanna Kozłowska 2c

Wyróżnienia:

Klasy 1 - 3: Dorota Krzyżanowska, Kornelia Wardzińska, Lena Bagińska, Lutka Olszewska, Maja Sulima, Marcelina Tyszkiewicz, Nikola Szermińska, Wojciech Koniecko, Aleks Zawistowski, Bartek Rogaski, Hania Andryszczyk, Jakub Wołyniec, Katarzyna Pasińska, Kornelia Choroszewicz, Kuba Domański, Laura Karczmarczyk, Maciek Sajewicz, Maja Zarzecka, Maks Zawistowski, Maria Jaworska, Maria Klemarewska, Michalina Wierzbicka, Nadia Kierklo, Natasza Płatek, Nikola Truszkowska, Nina Szymanowicz, Ola Świć, Paulina Kucharska, Piotr Lipa, Zuzanna Dźwilewska, Aleksandra Fiłonowicz, Damian Wroczyński, Daniel Chrzanowski, Filip Siemieniewicz, Karolina Makowska, Lena Mierzwińska, Liliana Lutkiewicz, Magdalena Oszmian, Łukasz Harasimowicz

Klasy 5 - 6: Anna Kulig, Amelia Buksa, Filip Szczepanik, Lena Danelczyk, Oskar Dzierżanowski, Pola Cholewicka, Anna Jonik, Aniela Jaroszewska, Antonina Grabowska, Filip Danelczyk

Klasy 7 - 8: Aleksandra Izbicka, Aleksandra Przekopska, Amelia Czaplicka, Anna Malinowska, Eryk Makuch, Gabriela Darmofał, Hubert Grzymkowski, Kajetan Antonowicz, Kasjana Korczyńska, Ola Kraszewska, Olaf Krzyżewski, Oliwier Chiliński, Paulina Kuczyńska, Dominika Sabańska, Gabriela Kiersztyn, Jan Szczepanik, Julia Emilia Sarnacka, Magdalena Podziewska, Maja Chmura, Monika Podurgiel, Patryk Kostyk, Piotr Kulik, Siemieniewicz Jakub, Zofia Pięcikowska, Zofia Wajda, Zuzanna Nikonowicz

 

XXV OGÓLNOPOLSKI KONKURS ALFIK MATEMATYCZNY:

Laureat: Michał Nikonowicz z kl. 6b

Nauczyciel: Dorota Maksymowicz

Bardzo dobry wynik: Jakub Dzierżanowski z kl. 8a

Nauczyciel: Elżbieta Przybyłowska

Wynik dobry: Radosław Gałczyński z kl. 5f

Nauczyciel: Agnieszka Karwowska

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY O SPORCIE I KULTURZE FIZYCZNEJ

Laureaci:

Poziom I (klasy IV – VI)

Olaf Płatek  2 m-ce

Julia Zyskowska 7 m-ce

 Tymon Grzegorczyk  7 m-ce

Jan Grzymkowski 8 m-ce

Lena Danelczyk   8 m-ce

 

Poziom II (klasy VII – VIII)

Jakub Dzierżanowski  6 m-ce

Adam Chwiedor  14 m-ce

Patryk Ramotowski  14 m-ce

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY NA TEMAT ZDROWIA I JEGO OCHRONY - MEDITEST

 

Laureat - Piotr Kulik klasa VIII c

Nauczyciel - Małgorzata Russek

Wyróżnienia - Drewniak Wiktoria i Tabak Michalina kl. IVb

Nauczyciel - Barbara Segień

Wyróżnienia Hutna Maja kl. VI e

Nauczyciel - Agata Choruży

Wyróżnienia - Podemska Lena kl. V f , Choroszewicz Eliza i Płatek Olaf - kl. VI b, Jonik Anna, Kozłowska Urszula, Malinowski Wiktor- kl. VI f, Fromm Jan, Korolczuk Kamil - kl. VII c, Dzierżanowski Jakub, Pięcikowska Zofia, Wajda Zofia - kl. VIII a, Podurgiel Monika, Sabasińska Dominika, Nikonowicz Zuzanna, Sarnacka Julia kl. VIII c

Nauczyciel - Małgorzata Russek

_______________________________

 

 

"OCHRONA ROŚLIN - OCHRONĄ ŻYCIA NA ZIEMI"

 

WIOSENNE KONKURSY PRZYRODNICZE POD HASŁEM "OCHRONA ROŚLIN - OCHRONĄ ŻYCIA NA ZIEMI"

 

Konkurs na prezentację multimedialną:

I miejsce - Mateusz Buksa kl.VIIIa

II miejsce - Lena Danelczyk kl. Vd.

 

Konkurs na wiersz:

I miejsce - Marta Maciorowska kl. VIIIa

wyróżnienia: Dominika Sabasińska kl. VIIIc, Jan Grzymkowski kl, Vb,

Hubert Grzymkowski kl. VIIb.

 

Konkurs plastyczny:

Wyróżnienia: Lena Podemska kl. Vf, Amelia Czaplicka kl. VIIb, Matylda Praszek kl. VIIIa.

WOJEWÓDZKI KONKURS DENDROLOGICZNY

I miejsce drużyny w składzie:

I miejsce i tytuł Mistrza Dendrologii - Piotr Kulik 8c

II miejsce - Kamil Korolczuk 7c

IV miejsce - Paulina Kuczyńska 7b

Nauczyciel: Małgorzata Russek

WOJEWÓDZKI KONKURS Z JĘZYKA POLSKIEGO

Laureaci:

Jakub Dzierżanowski kl. 8 a i Piotr Kulik kl. 8 c

Nauczyciel: P. Stankiewicz, B. Dzierżanowska

Finalista:

Zuzanna Nikonowicz z kl. 8c

Nauczyciel: B. Dzierżanowska

 

WOJEWÓDZKI KONKURS Z BIOLOGII

Laureaci:

Jakub Dzierżanowski kl. 8A, Piotr Kulik kl.8c, Zuzanna Nikonowicz z kl. 8c,

Kamil Korolczuk kl. 7c, Monika Podurgiel kl. 8c i Julia Emilia Sarnacka kl. 8c

Finalista:

Paulina Kuczyńska z kl. 7b

Nauczyciel: M. Russek

 

WOJEWÓDZKI KONKURS Z MATEMATYKI

Laureat:

Jakub Dzierżanowski kl. 8A

Nauczyciel: E. Przybyłowska

 

WOJEWÓDZKI KONKURS Z GEOGRAFII

Laureat:

Piotr Kulik kl.8 c

Nauczyciel: G. Abratkiewicz

 

WOJEWÓDZKI KONKURS Z FIZYKI

Laureaci:

Jakub Dzierżanowski kl. 8a, Piotr Kulik kl. 8c i Jakub Siemieniewicz kl. 8c

Nauczyciel: Ł. Choroś

 

WOJEWÓDZKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Laureat:

Maksym Białozierski kl. 8c

Nauczyciel: K. Garlicka

Finaliści: Jakub Dzierżanowski z kl. 8a, Oliwia Zalewska z kl. 8a i Dawid Witkowski z kl. 8d

Nauczyciel: M. Laszkowska

WOJEWÓDZKI KONKURS Z INFORMATYKI

Finalista:

Jakub Dzierżanowski kl. 8A

Nauczyciel: S. Krakowiak

 

XXV Wojewódzki Konkurs Recytatorski

Poezji  Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

Kategoria: konkurs recytatorski

II miejsce – Julia Emilia Sarnacka kl. 8c

Wyróżnienie – Igor Grajewski kl. 8c

Nauczyciel: B. Dzierżanowska

Kategoria: konkurs poetycki „Piórem wyrażone”

I miejsce – Dominika Sabasińska kl. 8c

Kategoria: konkurs poezji  śpiewanej

III miejsce – Nadia Maliszewska kl. 8b

 

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO – MAZURSKIEGO SZS W DRUŻYNOWYM PŁYWANIU DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

 

Igrzyska Dzieci :

Indywidualnie: III m-ce Bartosz Grzesiuk (25 m st. motylkowym)

Sztafety: dziewczęta VI m-ce, chłopcy IV m-ce

W rywalizacji drużynowej dziewczęta zajęły VI m-ce, a chłopcy VII m-ce.

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

Indywidualnie: I m-ce Maja Grzegorczyk (50 m st. motylkowym),

II m-ce Natalia Klemarewska (50 m st. klasycznym)

III m-ce Hubert Grzymkowski (50 m st. motylkowym)

Sztafety: dziewczęta II m-ce, chłopcy III m-ce

W rywalizacji drużynowej dziewczęta zajęły III m-ce, a chłopcy IV m-ce.

WOJEWÓDZKI TURNIEJ PROOBRONNY

II miejsce drużyny w składzie: Jakub Siemieniewicz, Emil Bartoszewicz i Dawid Witkowski

Nauczycielka: Monika Brodowska

TURNIEJ MASZYN WIATROWYCH

III miejsce drużyny w składzie: Jakub Siemieniewicz (8c) oraz Kacper Pieńkosz (8c)

Opiekun: Łukasz Choroś

__________________________

 

MISTRZOSTWA REJONU VI  „4 SIATKARSKICH”

I miejsce zespołu: Cebeterewicz Amelia, Choroszewicz Eliza, Czyż Weronika, Gręś Gabrysia, Matulewicz Maja, Michałowska Klara, Pilecka Weronika, Rzepnicka Zuzanna, Sajnaga Blanka, Sakowicz Wiktoria.

I miejsce zespołu: Grzegorczyk Tymon, Janowicz Dawid, Kamiński Jakub, Nikonowicz Michał, Pawlukowski Paweł, Płatek Olaf, Redlin Maciej, Sawicki Filip, Sikorski Jakub, Smaka Brajan, Tański Jędrzej.

Trenerami zespołów są: Paweł Konopka i Marian Malewski.

MISTRZOSTWA REJONU VI W MINIPIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW W KATEGORII „3 SIATKARSKICH”  W RAMACH SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO

I miejsce zespołu: Nikonowicz Michał, Sawicki Filip, Biszewski Patryk, Warecha Szymon, Bronakowski Szymon, Smaka Brajan, Kamiński Sebastian

Trener: Paweł Konopka.

MISTRZOSTWA REJONU VI IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW  W RAMACH SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO

II miejsce zespołu: Pieńkosz Kacper, Gryżewski Hubert, Chwiedor Adam,

Cholewicki Stefan, Urbanowicz Filip, Siemieniewicz Jakub, Kawałko Michał

Opiekun: Paweł Konopka.

XXVII CROSS GOŁDAPSKI

III miejsce -Igor Bartoszewicz- dystans 1500 m

 II miejsce -Dominika Kołodziej dystans 1000 m.

DIECEZJALNY KONKURS PLASTYCZNY

pt. „ Wy jesteście spadkobiercami tej ziemi…”

- w kategorii I- III:

I miejsce - Wiktoria Gutowska z kl. III b

- w kategorii IV-VI:

I miejsce - Małgorzata Fiłonowicz z kl. VF

______________________

 

II OGÓLNOPOLSKI KONKURS ORTOGRAFICZNO-PLASTYCZNYM „CHWYĆ BYKA ZA ROGI” (Żębocin):

Natalia Klemarewska (7b) - WYRÓŻNIENIE

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „NAJPIEKNIEJSZE SERCE KAZIUKOWE” (Towarzystwo Przyjaciół Grodna i Wilna oddział w Ełku, Zespół Szkół Sportowych w Ełku oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nasierowskiej w Ełku.):

Julia Zyskowska (5c) – WYRÓŻNIENIE;

 

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „ŻOŁNIERZE WYKLĘCI – BOHATEROWIE NIEZŁOMNI” (MODN w Ełku):

Kevin Walczak (7c) - III MIEJSCE;

 

MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY „MASECZKA DLA PRZYJACIELA” (ECK):

Lena Podemska (5f) - I MIEJSCE;

UCZYMY SIĘ EKSPERYMENTUJĄC I OBSERWUJĄC

Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku

 

w kategorii eksperyment

 I miejsce ex aequo: Jan Karol Fromm i Julia Emilia Sarnacka

III miejsce: Oliwia Ojrzyńska

Wyróżnienia: Zuzanna  i Michał Nikonowicz, Dominika Sabasińska i Kevin Gabriel Walczak

 

w kategorii obserwacja przyrodnicza

III miejsce: Patryk Ramotowski

Wyróżnienie: Hubert Grzymkowski

Nauczycielka: Agata Choruży

XIV POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI
POETÓW POGRANICZA WARMII, MAZUR I SUWALSZCZYZNY

 „Cudze  chwalicie, swego  nie  znacie…”:

Kategoria kl. 5-6:

III miejsce – Jakub  Łukawski kl. 5b

Nauczyciel: Katarzyna Osiecka

Kategoria kl. 7-8:

II miejsce – Igor Grajewski kl. 8c

Nauczyciel: Beata Dzierżanowska

 

 

XI POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI KOLOR W CZERWIENI, KOLOR W BIELI… 

II miejsce - Julia Emilia Sarnacka kl. 8c

Nauczyciel: Beata Dzierżanowska

 

MISTRZOSTWA SZKÓŁ POWIATU EŁCKIEGO NA ERGOMETRZE WIOŚLARSKIM

I miejsce sztafeta w składzie: Maja  Grzegorczyk, Agata Ruchlewicz, Magdalena Należyta, Maja Fadrowska

III miejsce sztafeta w składzie: Maciej Redlin, Hubert Hyzopski, Chwiedor Adam, Bartosz Jurski

Indywidualnie:

I miejsce - Maja Grzegorczyk

II miejsce - Hubert Hyzopski

 

 

III MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

„Dyktando Patriotyczne” w SP 5 w Ełku

Kategoria uczniowie kl. III:

III miejsce: Lilianna Lutkiewicz kl. 3c

Nauczyciel: Ewa Wołyniec

Kategoria uczniowie kl. VII – VIII:

III miejsce - Piotr Kulik kl. 8c

Nauczyciel: Beata Dzierżanowska

Wyróżnienie: Jakub Dzierżanowski kl. 8a

Nauczyciel: Paulina Stankiewicz

 

XIII POTYCZKI ORTOGRAFICZNE W MBP

II miejsce - Aleksander Grodzki z kl. 6f

Nauczyciel: K. Kulbacka-Trzaskowska

III miejsce - Oskar Dzierżanowski z kl. 5b

Nauczyciel: K. Osiecka

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY "MAGICZNA MATEMATYKA"

II miejsce drużyny w składzie: Radosław Gałczyński i Emil Bućko

Nauczycielka: Agnieszka Karwowska

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „KWIATY DLA NIEPODLEGŁEJ”:

Laura Karpacz Zielińska, kl. 1 d  - I miejsce

Lena Dardzińska, kl. 1 d – II miejsce

Nikola Truszkowska, kl. 2 c – II miejsce

Amelia Sowa, kl. 2 d – II miejsce

 

EŁCKA LIGA PŁYWACKA

  

Wyróżnieni zawodnicy to

50 m st. dowolnym:

14 lat

2 m-ce  Hubert Gryżewski,

3  m-ce Kacper Pieńkosz

50 m st. klasycznym:

13 lat

2 m-ce -  Hubert Hyzopski

14 lat

2 m-ce -  Kacper Pieńkosz

50 m st. motylkowym:

11 lat

1 m-ce – Patryk Biszewski

13 lat

2  m-ce – Kaja Zalewska

2  m-ce - Bartłomiej Chojęta

3  m-ce -  Filip Gręś

100 m st. dowolnym:

11 lat

3  m-ce – Maja Piwońska

Trenerzy: Elżbieta Jeżewska, Robert Redlin

MISTRZOWIE MOWY OJCZYSTEJ w MBP
I miejsce: Julia Sarnacka, Jakub Dzierżanowski i Piotr Kulik

Nauczycielka: Beata Dzierżanowska

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „HISTORIA POLSKI PĘDZLEM MALOWANA”:

I miejsce (kategoria klas 4-6) - Olaf Płatek z klasy 6b
II miejsce (kategoria klas 4-6) - Lena Podemska z klasy 5f

I miejsce (kategoria klas 7-8) - Maja Kosiorek z klasy 7b

MISTRZOSTWA MIASTA W MINIKOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT W RAMACH SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO

III miejsce zespołu: Wiktoria Sakowicz, Weronika Czyż, Maja Matulewicz,

Karolina Wilczewska, Maria Kantowicz, Alicja Makarewicz, Katarzyna Stachurzewska,

Amelia Cebeterewicz, Kornelia Świeczko, Blanka Sajnaga i Zuzanna Rzepnicka.

Opiekun: Małgorzata Hnatyk.

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ SP 9 W EŁKU

"BARWY JESIENI"

Klasy I

I miejsce -Lena Skawska SP 4, kl.I b

III miejsce -Lena Koronkiewicz SP 4, kl. I a

Klasy II

I miejsce - Julia Magdziarczyk SP 4, kl. II b

Przygotowały: Gabriela Wiśniewska, Grażyna Krasińska

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ SP 2 W EŁKU

 " MÓJ ULUBIONY BOHATER BAJKOWY"

II miejsce- Natasza Płatek SP 4, kl. II a

Wyróżnienia: Kornelia Choroszewicz II c, Jakub Lisowski II b

Przygotowały: Gabriela Wiśniewska, Grażyna Krasińska, Paulina Smyk 

MISTRZOSTWA MIASTA EŁKU W MINIPIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT W KATEGORII „3 SIATKARSKICH”

III miejsce drużyny: Dominika Kołodziej, Anna Jonik, Lena Mirva, Pola Cholewicka,

Oliwia Rybicka, Weronika Zalewska, Maja Kucharska, Kornelia Pasiorowska,

Marlena Rencewicz, Gabrysia Dec.

Opiekun zespołu. Katarzyna Mroczek

MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

II miejsce w kategorii dziewcząt klas 4-6, V miejsce w kategorii uczniów klas 4-6 oraz IV miejsce w kategorii dziewcząt i chłopców klas 7-8

Skład drużyny: Lena Podemska, Anna Kulig, Martyna Syryca, Daria Niedużak, 

Adam Chwiedor, Igor Bartoszewicz, Jędrzej Tański, Gustaw Paszkiewicz

Trener: Dariusz Trzaskowski

 

MISTRZOSTWA MIASTA EŁKU W MINIPIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW W KATEGORII „3 SIATKARSKICH”  W RAMACH SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO

I miejsce drużyny: Sikorski Jakub, Nikonowicz Michał, Sawicki Filip,

Biszewski Patryk, Warecha Szymon, Bronakowski Szymon,

Smaka Brajan, Kamiński Sebastian

Trener: Paweł Konopka

KONKURS RECYTATORSKI I WOKALNY W RAMACH OBCHODÓW XIX DNIA PAPIESKIEGO "WSTAŃCIE, CHODŹMY"

Wyróżnienie - Lena Jankowska, 3d

Nauczyciel: Anna Borkowska-Miszkiel

MISTRZOSTWA MIASTA EŁKU W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT 

W RAMACH SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO

III miejsce drużyny w składzie:Julia Matulewicz, Julia Sarnacka, Dominika Sabasińska, Natalia Zimnoch, Paulina Kuczyńska,  Paula Weksznejder, Monika Podurgiel,

Zuzanna Nikonowicz, Daria Niedużak, Amelia Kozikowska i Zofia Wajda.

Trener: Małgorzata Hnatyk

 

ZAWODY PŁYWACKIE W RAMACH MISTRZOSTW MIASTA EŁKU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

 

 IGRZYSKA DZIECI (KL. 4-6)

Kat. dziewcząt – II miejsce

-Kornelia Świeczko, Zofia Ignaszak, Maja Piwońska, Olga Kotylak,

Maja Kucharska, Natalia Szymańczyk

Kat. Chłopców – I miejsce

- Patryk Biszewski, Szymon Warecha, Bartosz Grzesiuk, Konrad Odolecki,

Tobiasz Sierotko, Michał Włodarczyk, Dacjan Wójcik i Jakub Nowak.

IGRZYSKA MŁODZIEŻY (KL. 7-8)

Kat. dziewcząt – I miejsce

Maja Grzegorczyk, Natalia Klemarewska, Anna Mielechowicz,

Magdalena Należyta, Maja Łoniewska, Kaja Zalewska, Agata Ruchlewicz

Kat. Chłopców – II  miejsce-

Hubert Grzymkowski, Szymon Stryjewski, Hubert Gryżewski,

Kacper Pieńkosz, Jakub Siemieniewicz, Hubert Hyzopski,

Stefan Cholewicki i Bartłomiej Chojęta.

TRENERZY: Elżbieta Jeżewska i Robert Redlin

MISTRZOSTWA EŁKU W MINIPIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW


II miejsce zespołu: Kucharski Marcin, Borowski Bartosz, Doliwa Piotr,

Kruszniewski Kacper, Tański Jędrzej, Sawicki Filip. Kamiński Jakub,

Pawlukowski Paweł, Sierotko Tobiasz

Trener: Paweł Konopka

IV EDYCJA aleMĄDRALI

Tytuł SUPERMĄDRALI zdobyła drużyna SP4 w składzie: Lena Podemska, Nadia Maliszewska, Amelia Czaplicka, Ania Jonik, Jakub Wilczewski, Eryk Makuch, Bartek Borkowski, Jakub Siemieniewicz
 

PRZEŁAJOWE BIEGI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W RAMACH OBCHODÓW DNI

III miejsce w klasyfikacji drużynowej- dziewczęta z klas IV, V i VI

III miejsce w klasyfikacji drużynowej- dziewczęta z klas VII-VIII

IV miejsce w klasyfikacji drużynowej- chłopcy z klas IV, V i VI

III miejsce w klasyfikacji drużynowej- chłopcy z klas VII-VIII

I miejsce w biegu na dystansie 1000m Maja Fadrowska

III miejsce w biegu na dystansie 800m  Weronika Czyż

 

MISTRZOSTWA MIASTA EŁKU W MINIPIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT W RAMACH SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO

II miejsce drużyny w składzie: Wiktoria Sakowicz, Weronika Czyż, Amelia Cebeterewicz, Zuzanna Rzepnicka, Blanka Sajnaga, Katarzyna Stachurzewska, Maja Matulewicz, Maria Kantowicz, Weronika Pilecka, Klara Michałowska.

Trener:  Paweł Konopka.

 

TURNIEJ ROWEROWY w ramach EUROPEJSKIEGO TYGODNIA ZRÓWNOWAŻONEGO TRANSPORTU

I miejsce drużyna z naszej szkoły w składzie Adam Chwiedor, Igor Grajewski, Jakub Siemieniewicz.

Opiekun: Sławomir Krakowiak

 

WYRÓŻNIENIA W KONKURSIE „DBAM O ZWIERZĘTA!” ZORGANIZOWANYM PRZEZ CEE

Natalia Jenczelewska (5a), Maciej Bulkowski (5a), Hanna Markowska (5f), Natalia Klemarewska (7b), Jakub Różański (7b), Magdalena Kulig -kl. 2a, Zuzia Litwinko -kl. 2a

SZKOLNE OMNIBUSY
2020/2021

5,6

Lena Podemska VI f

Bianki Jekaterina Ester VI a

 

5,5

Olaf Krzyżewski VIII d

Julia Dąbrowska IV b

Olga Sztachelska IV b

 

5,4

Anna Jonik VII f

Maja Hutna VII e

Maja Łałak VI c

Kamil Korolczuk VIII c

Damian Wroczyński IV d

Aleksandra Fiłonowicz 4C 

Małgorzata Fiłonowicz VI f

Paulina Kuczyńska VIII b

Oskar Dzierżanowski VI b

Jakub Łukawski VI b

 

5,3

Pola Cholewicka VI b

Hanna Kozłowska VII f

Wiktoria Korzun VII e

Igor Łuba IV d

Klaudia Wądołowska IV d

Magdalena Oszmian IV c

Anna Beata Kulig VI f

Lena Dardzińska IV a

Krzysztof Zyskowski IV a

Kornelia Pasierowska VI d

Jan Grzymkowski VI b

 Hanna Liszewska  VI b

Jan Kanty Tański VI b

 

5,2

 Piotr Ziemowit Czaplicki VI b

Jakub Dobrogowski V a

Dominika Kołodziej VII f

Urszula Kozłowska VII f

Dominika Rakus VII f

Jan Fromm VIII c

Karol Słyż VIII c

Aleksandra Hościło VI d

Oliwier Bugieda IV c

Sebastian Maciorowski  V b

Zuzanna Kozikowska VI f

Hanna Markowska VI f

Gabriela Dec VI a

 Ignacy Salitra VI a

Oliwer Chiliński VIII d

Filip Siemieniewicz IV a

Lena Mierzwińska IV b

Aleksandra Przekopska VIII b

Szymon Malinowski VI b

 

5,1

Amelia Makowska VI b

Klara Eustachiewicz VI b

Zuzanna Rutkowska VII f

Marcel Lacki VII c

Julia Kamińska VII c

Aleksandra Kulbacka IV c

Wiktoria Drewniak V b

Amelia Chojnowska VI f

Radosław Gałczyński VI f

Julia Łukuć VI f

Maja Mieczkowska VI f

Aniela Jaroszewska VII d

Olaf Płatek VII b

Sebastian Zenon Pabich VI a

Natalia Możejewska IV a

Martyna Lempiecka IV b

Martyna Orszewska IV b

Wiktoria Surażyńska VIII a

Lena Buko VIII b

Filip Szczepanik VI b

Sara Elżbieta Wiśniewska VI b


 

5,0

Rafał Możejewski VI b

Michalina Stecewicz IV d

Daniel Chrzanowski IV c

Małgorzata Pięcikowska VI f

Filip Danelczyk VII a

Natalia Zawistowska VIII d

Wiktoria Gutowska IV b

Hubert Grzymkowski VIII b

Eryk Makuch  VIII b

 

4,9

Daniel Bareja V a

Anna Malinowska VIII b

Jerofiej Czarniawski IV d

Lena Jankowska IV d

Alicja Maciorowska IV d

Amelia Anna Mróz IV d

Liliana Supińska IV d

Michalina Tabak V b

 Eliza Choroszewicz VII b

Weronika Pilecka VII b

Wiktoria Sakowicz VII b

Sebastian Zalewski VII b

Maciej Bulkowski VI a

Paula Weksznejder VIII d

Dominik Harasimowicz IV a

Maria Zofia Kantowicz VII c

 

4,8

Dominik Dąbrowski VII f

Szymon Bronakowski VI c

Michał Włodarczyk VI c

Julia Zyskowska VI c

Bartosz Grzesiuk VIII c

Lena Danelczyk VI d

Sara Waszkiewicz VI d

Oskar Michalski - IV d

Roksana Brodowska IV c

Błażej Dońkowski IV c

Wojciech Jerzy Kitlas IV c

Roksana Olszewska V b

Agata Pietruszyńska V b

Maja Gierczak-Broome VI f

Michał Nikonowicz VII b

Macie Redlin j VII b

Natalia Jenczelewska VI a

Oskar Kantowicz VI a

Lena Mirva VI a

Bartosz Miller VI a

Hanna Czarniawska IV a

Daria Fiszer IV a

Amelia Pieloch IV a

Tomasz Szczukiecki IV a

Maja Kosiorek VIII b

Ida Stankiewicz VI b

ORZEŁ Z CZWÓRKI

Doceniając wysiłek uczniów wkładany w zdobywanie wiedzy oraz ich zaangażowanie w działania wynikające z misji szkoły, które potwierdzają wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka i środowiska, 29 lutego 2016 r. Rada Pedagogiczna ustanawia wyróżnienie ORŁA z CZWÓRKI.      

 

25 czerwca 2020 r. trzeci tytuł "Orzeł z 4" trafił do Jakuba Dzierżanowskiego. Kuba to uczeń o wszechstronnych zainteresowaniach i wybitnie uzdolniony. Jego pasje to: matematyka, fizyka i sport. Wszystko co trudne i ambitne budziło jego zachwyt i chęć poznania. W ciągu ostatniego roku nauki w szkole zdobył 4 tytuły laureata wojewódzkich konkursów przedmiotowych z: języka polskiego, matematyki, fizyki i biologii praz tytuł finalisty z języka angielskiego i informatyki. Dwukrotnie był członkiem szkolnego zespołu "aleMĄDRALE". W tym roku uzyskał bardzo dobry wynik w konkursie "Kangur Matematyczny" oraz „Alfik Matematyczny”. Podczas swojej podróży edukacyjnej osiągnął wiele innych sukcesów: trzykrotnie uzyskał tytuł  Laureata Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Sporcie i Kulturze Fizycznej, pięciokrotnie był laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z ortografią na co dzień” , zdobył tytuł laureata XVII Warmińsko - Mazurskich Zawodów Matematycznych 2019, kilkakrotnie otrzymywał wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy na Temat Zdrowia i Jego Ochrony – MEDITEST czy tytuł finalisty Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego " Z poprawną polszczyzną na co dzień". Pięciokrotnie zapracował na bardzo dobry wynik w „Kangurze  Matematycznym”, a jeden raz został laureatem tego Konkursu.  Wielokrotnie był zwycięzcą  miejskich i szkolnych konkursów: ortograficznych, matematycznych, literackich. Udzielał się też w szkolnym wolontariacie, m.in. w „Szlachetnej Paczce”, i należał do pocztu sztandarowego szkoły. Kuba to odpowiedzialny, pilny i pracowity uczeń, chętnie służył pomocą każdemu, kto jej potrzebował. Obowiązkowy, sumienny i odpowiedzialny za wynik pracy zespołowej.

18 czerwca 2019 r. drugi tytuł "Orzeł z 4" trafił do Karoliny Anny Kuczyńskiej. Karolina to uczennica wszechstronnie uzdolniona, z różnymi pasjami i zainteresowaniami, z  nieustającą chęcią poznawania i odkrywania świata, podejmowania naukowych wyzwań. W ciągu ostatniego roku nauki w szkole zdobyła trzy tytuły laureata i jeden finalisty wojewódzkich konkursów przedmiotowych, z: biologii, matematyki, fizyki i języka angielskiego. W Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy na Temat Zdrowia i Jego Ochrony „MEDITEST” uzyskała tytuł laureata,  a w konkursie "Kangur Matematyczny” wyróżnienie. W Wojewódzkich Eliminacjach XLII Konkursu Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM” zajęła VII miejsce. To osoba sumienna, koleżeńska, pracowita, obowiązkowa i odpowiedzialna za wynik pracy zespołowej.

 

 

 

 

24 czerwca 2016 r. pierwszy tytuł "Orzeł z 4" trafił do Błażeja Marciniaka
Błażej to uczeń wszechstronnie uzdolniony. Uczeń z wieloma pasjami. Wszystko co nowe budziło jego zachwyt i chęć poznania. W ciągu ostatniego roku nauki w szkole zdobył 4 tytuły laureata konkursów przedmiotowych z: historii, matematyki, przyrody i języka angielskiego. Był członkiem szkolnego zespołu "aleMĄDRALE". Uzyskał bardzo dobry wynik w konkursie "Kangur matematyczny". W drużynowych zmaganiach z okazji Dnia Ziemi, szkolnej lidze ortograficznej i Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym "EDI" zajął III miejsce. Koleżeński, chętnie służył pomocą każdemu, kto jej potrzebował. Obowiązkowy i odpowiedzialny za wynik pracy zespołowej.

© 2018 Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku

  • YouTube Ikona społeczna
  • bip
  • w-facebook